Obowiązkowe elementy w ogłoszeniu sprzedaży mieszkania! Czego nie może w nim zabraknąć?

Przymierzasz się do stworzenia ogłoszenia o sprzedaży mieszkania? W takim przypadku pamiętaj o zawarciu w nim wszystkich najważniejszych elementów. Jakie z nich muszą się w nim znaleźć? Podpowiadamy!

Po pierwsze – atrakcyjne zdjęcia

Gdy na rynku nieruchomości znajduje się dużo ofert, wówczas bardzo duże znaczenie ma przyciągnięcie uwagi na swoje ogłoszenie. Jak można to zrobić? Najprostszym i także bardzo skutecznym sposobem są w tym przypadku atrakcyjne zdjęcia nieruchomości.

Zanim jednak zabierzemy się fotografowanie całego mieszkania, warto pamiętać o jego uprzątnięciu. W kadrach nie powinny znajdować się żadne niepotrzebne, osobiste przedmioty.

By podwyższyć wartość nieruchomości, można także pomyśleć o wykonaniu w niej home staging Katowice.

Po drugie – dokładny opis mieszkania

Każda oferta musi zawierać dokładne informacje o przedmiocie transakcji. Jak napisać atrakcyjne ogłoszenie sprzedaży mieszkania samodzielnie?

W opisie nieruchomości powinny się znaleźć informacje jak:- Lokalizacja,- Metraż,- Liczba pokojów,- Kondygnacja,- Rok budowy,- Rok i zakres ostatniego remontu,- Orientacja na strony świata,- Wyposażenie nieruchomości,- Sposób ogrzewania.

Oczywiście, nie można zapominać o cenie nieruchomości oraz o wysokości czynszu.

Po trzecie – zachęcający opis okolicy

Przy pisaniu ogłoszenia trzeba też wspomnieć o jeszcze jednej istotnej kwestii – są to okolice nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż.

Najlepiej zaprezentować jak najwięcej atutów położenia mieszkania, na przykład pod kątem dostępu do terenów zielonych, komunikacji miejskiej, sklepów, szkół, przedszkoli.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.