Prostowarka do felg od renomowanej firmy

Prowadzisz przedsiębiorstwo związane z wulkanizacją? Może nie masz pomysłu na biznes i nie wiesz od czego zacząć?Na pewno kiedyś słyszałeś pytanie 'czy mogę u was wyprostować felgi?’ albo 'wiesz gdzie mogę wykonać prostowanie felg?’. Jeśli słyszałeś takie pytanie, wiesz o tym, że to częsty problem właścicieli aut.Podbita felga czy jak kto woli krzywa felga, potrafi uprzykrzyć życie każdemu – wydobywające się bicie z okolic nadkola przy wyższej prędkości drażni każdego na tyle, że kierowca, którego to spotkało, niemal natychmiast zaczyna szukać rozwiązania. Jeśli jednak felga przez uderzenie się skrzywiła konieczna będzie naprawa przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który znajduje się w naszej ofercie sprzedażowej.Prostowarki do felg to narzędzie niezbędne do uzyskania efektu perfekcyjnie prostej felgi – a efekt ten jest pożądany przez wszystkich ponieważ w dużej mierze odpowiada on za komfort jazdy autem, w którym wielu z nas spędza bardzo dużo część swojego życia. Komfort wspiera skupienie i koncentracje a to razem składa się na efektywność pracy naszego umysłu.

Posiadamy w sprzedaży prostowarki do felg renomowanych producentów, które zagwarantują Ci niezawodność i łatwość pracy, która przełoży się na jakość wykonania Twojej usługi. Prostownica do felg z naszego sklepu, którą możesz wybrać spośród szerokiego asortymentu i różnych typów, zapewni Ci możliwość pracy w różnych zakresach wielkości obręczy felgi. Oferowane przez nas maszyny do prostowania kół, działają przy użyciu układu hydraulicznego co umożliwia płynność i dokładność pracy. Konieczne jest posiadanie gniazda elektrycznego ponieważ wszystkie prostowarki działają podłączone do gniazda elektrycznego o napięciu 400V. Dowodem na wielofunkcyjność naszych urządzeń jest fakt, że najlepsze z nich, mogą pracować z felgami w rozmiarach od 10 do aż 30 cali. To bardzo szeroki zakres, który pozwala nam na wykonywanie usług dla bardzo różnorodnego typu klientów.

Kupując nasze prostowarki, otrzymujesz:

  • Gwarancję jakości i niezawodności
  • Możliwość napraw kół aut osobowych i nie tylko
  • Możliwość napraw kół motocyklowych
  • Gwarancje producenta
  • Wiele dodatkowych narzędzi w zestawie ułatwiających pracę
  • Solidny chwyt obrabianego elementu
  • Bezwzględną trwałość przy odpowiednim korzystaniu z maszyn
  • Gwarantowane niskie koszta utrzymania maszyn

Istotną sprawą w działaniu takich maszyn, są także koszta ich pracy – każda nasza maszyna do prostowania felg działa dzięki energooszczędnemu silnikowi, co przełoży się na tanią pracę natomiast łatwość i prostota obsługi pozwolą na przyjemne wykonywanie usługi, która sama w sobie nie będzie wymagała specjalistycznej wiedzy, ponieważ nasze prostownice działają niemalże automatycznie. To kolejny atut, który sprawia, że którykolwiek wybór z naszego sklepu będzie bardzo opłacalny.Poszczególne prostowarki z naszej oferty wyposażone są w szereg dodatkowych narzędzi i udogodnień. Czujniki temperatury, które automatycznie wyłączają proces nagrzewania gdy felga osiągnie odpowiednią temperaturę, posiadają także wbudowaną tokarkę do rantów felgi. Warto wspomnieć także o rozmiarach maszyn – są one bardzo kompaktowe i z pewnością znajdą swoje miejsce w Twoim warsztacie. Dokonując zakupu naszej prostownicy do felg zyskujesz spokój głowy o dodatkowe narzędzia, bo praktycznie każdą usługę będziesz w stanie wykonać za pomocą zestawu, który otrzymasz z maszyną. Każda z prostowarek po Twoim zakupie, zanim zostanie wysłana jest sprawdzana przez wykwalifikowanego technika w zakresie jej sprawności – to daje Ci bezwzględną pewność, że produkt, który do Ciebie trafi będzie w stu procentach działający.Maszyny do prostowania felg, znajdziesz na naszej stronie https://opomax.com.pl.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.