O co chodzi w Bubble Football?

Co jest ostatnimi czasy na topie? Oczywiście dbanie o własne zdrowie i bycie aktywnym. Czy jednak jesteśmy ograniczeni do tradycyjnych form aktywnego spędzania wolnego czasu? Bądźmy szczerzy – nie wszyscy są fanami grania w kosza czy biegania w stałym tempie. Cross fit też nie jest dla wszystkich. Dzisiaj trzeba wymyślić coś oryginalniejszego, żeby zachęcić ludzi do aktywności.

I jednym z takich pomysłów jest piłka nożna w dmuchanych kulach Bumper Ball, zwana również Bubble Football

Bumper Ball, Bubble Football, Bubble Soccer, czy Crash Ball to nazwy cieszącej się coraz większą popularnością zabawy, podczas której możemy nie tylko miło spędzić czas, ale także zadbać o formę fizyczną.

Czym właściwie jest Bumper Ball / Bubble Football?

Zacznijmy jednak od początku. Bumper Ball są dużymi, dmuchanymi kulami, które służą uczestnikom zabawy niczym… ochronny pancerz. W trakcie „pojedynku” zawodnicy ubrani w takie dmuchane kule – pancerze mogą wzajemnie w siebie wbiegać, odbijać się od siebie, przewracać, wykonywać przewroty, fikołki, salta – wszystko bez jakichkolwiek nieprzyjemnych konsekwencji, które mogłyby wynikać ze zderzeń. To rozrywka zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Istnieje wiele ciekawych scenariuszy, w jaki sposób może być rozgrywana gra. Bumper Ball to inaczej Bubble Football, Bubble Soccer i Crash Ball. Jest świetną zabawą, której można się oddać w całości. To także możliwość zadbania o formę fizyczną. Mecz Bubble Football może być rozgrywany na boisku, w hali sportowej, w ogrodzie – wszędzie tam, gdzie jest dużo miejsca… na tyle, aby móc wziąć rozpęd i… „przenieść” kumpla kilka metrów dalej.

Bumper Ball / Bubble Football – doskonała zabawa na:

Aktywne spędzenie czasu

Bumper Ball / Bubble Football to sposób na aktywne spędzenie czasu – połączenie wypoczynku, rozrywki i aktywności.

Odkrywanie nowych rzeczy

Wszystkim, którzy lubią poznawać, odkrywać nowe rzeczy, Bumper Ball / Bubble Football z pewnością przypadnie do gustu.

Zadbanie o zdrowie i formę fizyczną

Bumper Ball / Bubble Football to także możliwość zadbania o zdrowie i formę fizyczną w ciekawy, sposób, który jednocześnie jest dobrą zabawą.

Czas spędzony w gronie znajomych

Wreszcie Bumper Ball / Bubble Football to możliwość fajnego spędzenia czasu w gronie przyjaciół, czy rodziny:

  • Urodziny – idealny prezent urodzinowy, a ponadto możliwość spędzania imprezy niebanalny sposób,
  • Wieczór kawalerski – możliwość spędzenia wieczoru kawalerskiego, w męskim gronie, przy męskiej rozrywce,
  • Sport – uprawienie sportu, dbanie o zdrowie, a przy tym rywalizacja inna niż dotychczas poznane,
  • Integracja – doskonały sposób na teambuilding, integrację pracowników firm i innych zespołów, gdzie ważna jest kooperacja.

Jeżeli chcesz zagrać w Bubble Football w stolicy możesz śmiało znaleźć kilka firm, oferujących tego typu atrakcje – po prostu wpisz Bubble Football Warszawa i wybierz ofertę, która wydaje Ci Ci się najciekawsza. My akurat skorzystaliśmy z oferty firmy, która była na 1 miejscu w Google i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.