Społeczeństwo

Jak sprawić, aby była dziewczyna do Ciebie wróciła?

Rozstaliście się, ale Ty wciąż czujesz, że Twoja była to miłość Twojego życia i pragniesz za wszelką cenę ją odzyskać? Wasz związek zakończył się niespodziewanie, bądź padło kilka słów za dużo, a Ty chcesz to naprawić? Sprawdź jak najlepiej rozpocząć temat, aby nie zniechęcić byłej dziewczyny i ją odzyskać. Pamiętaj, że ten proces może trochę potrwać- uzbrój się w cierpliwość. Od czego najlepiej zacząć?

Zero kontaktu

Najlepiej nie robić nic. Ta zasada świetnie się sprawdza, oczywiście na początku. Po rozstaniu obydwoje potrzebujecie chwili na uporządkowanie swoich emocji i wykorzystanie czasu na przemyślenia. Nie bombarduj jej telefonami, nie pisz do niej. Daj jej ochłonąć i… zatęsknić. Krok pierwszy będzie to zatem: zero kontaktu.

Bądź lepszą wersją samego siebie

Aby dziewczyna chciała do Ciebie wrócić- zadbaj o siebie. Jeśli zawsze twierdziła, że jesteś leniwy- zapisz się na siłownię, na angielski. Zrób coś dla siebie, a przełoży się to na sukces w związku. Staniesz się bardziej interesujący, podbudujesz poczucie własnej wartości, a przez to będziesz też inaczej postrzegany przez kobiety. Chcesz być interesującym facetem? Zabierz się do pracy.

Pamiętaj o sobie

Chwile spędzone z dziewczyną stanowiły ogromny procent Twojego czasu wolnego. Odzyskaj go na nowo i przypomnij sobie rzeczy, które sprawiały Ci przyjemność zanim byliście w związku. Bez niej jesteś wciąż człowiekiem, który ma pasje, przyjaciół i hobby. Chcesz rozpocząć nowe? To idealny moment nie tylko na zajęcie się czymś nowym i poznanie nowych ludzi.

Nabierz nowy kierunek

Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie w życiu ważne. Wyznacz sobie swoje cele. Zapisz je na kartce, nadaj im czas wykonania. Chcesz zrobić prawo jazdy? Chcesz zdobyć wyższy poziom angielskiego? Zacznij działać.

Wysyłaj sygnały

Przypominaj jej o sobie. Działaj w mediach społecznościowych. Pokaż, że się zmieniasz i rozwijasz. Pokaż, że tęsknisz, ale nie rozpaczasz. Udowodnij, że masz swoją wartość.

Nowy Ty i ona

Spotkajcie się. Bądź interesujący, nie natarczywy. Spraw, by zainteresowała się Tobą i poczuła co straciła. Nie staraj się zaimponować jej na siłę, bo skutek będzie zupełnie odwrotny. Działaj powoli, by stopniowo wzbudzać ciekawość i poczucie, że straciła naprawdę fajnego faceta. Przypomnij sobie to, co najbardziej w Tobie lubiła. Ograniczaj zachowania, które powodowały kłótnie. Zadbaj o regularny kontakt. Spraw, by nie zapomniała o Tobie, ale jednocześnie nie osaczaj. Bądź delikatny. Jeśli i w niej zaszły pozytywne zmiany- zauważ je, doceniaj. Może znajdziecie nowe wspólne hobby, które jeszcze bardziej zbliży Was do siebie?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *