Jak sprawić, aby była dziewczyna do Ciebie wróciła?

Rozstaliście się, ale Ty wciąż czujesz, że Twoja była to miłość Twojego życia i pragniesz za wszelką cenę ją odzyskać? Wasz związek zakończył się niespodziewanie, bądź padło kilka słów za dużo, a Ty chcesz to naprawić? Sprawdź jak najlepiej rozpocząć temat, aby nie zniechęcić byłej dziewczyny i ją odzyskać. Pamiętaj, że ten proces może trochę potrwać- uzbrój się w cierpliwość. Od czego najlepiej zacząć?

Zero kontaktu

Najlepiej nie robić nic. Ta zasada świetnie się sprawdza, oczywiście na początku. Po rozstaniu obydwoje potrzebujecie chwili na uporządkowanie swoich emocji i wykorzystanie czasu na przemyślenia. Nie bombarduj jej telefonami, nie pisz do niej. Daj jej ochłonąć i… zatęsknić. Krok pierwszy będzie to zatem: zero kontaktu.

Bądź lepszą wersją samego siebie

Aby dziewczyna chciała do Ciebie wrócić- zadbaj o siebie. Jeśli zawsze twierdziła, że jesteś leniwy- zapisz się na siłownię, na angielski. Zrób coś dla siebie, a przełoży się to na sukces w związku. Staniesz się bardziej interesujący, podbudujesz poczucie własnej wartości, a przez to będziesz też inaczej postrzegany przez kobiety. Chcesz być interesującym facetem? Zabierz się do pracy.

Pamiętaj o sobie

Chwile spędzone z dziewczyną stanowiły ogromny procent Twojego czasu wolnego. Odzyskaj go na nowo i przypomnij sobie rzeczy, które sprawiały Ci przyjemność zanim byliście w związku. Bez niej jesteś wciąż człowiekiem, który ma pasje, przyjaciół i hobby. Chcesz rozpocząć nowe? To idealny moment nie tylko na zajęcie się czymś nowym i poznanie nowych ludzi.

Nabierz nowy kierunek

Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie w życiu ważne. Wyznacz sobie swoje cele. Zapisz je na kartce, nadaj im czas wykonania. Chcesz zrobić prawo jazdy? Chcesz zdobyć wyższy poziom angielskiego? Zacznij działać.

Wysyłaj sygnały

Przypominaj jej o sobie. Działaj w mediach społecznościowych. Pokaż, że się zmieniasz i rozwijasz. Pokaż, że tęsknisz, ale nie rozpaczasz. Udowodnij, że masz swoją wartość.

Nowy Ty i ona

Spotkajcie się. Bądź interesujący, nie natarczywy. Spraw, by zainteresowała się Tobą i poczuła co straciła. Nie staraj się zaimponować jej na siłę, bo skutek będzie zupełnie odwrotny. Działaj powoli, by stopniowo wzbudzać ciekawość i poczucie, że straciła naprawdę fajnego faceta. Przypomnij sobie to, co najbardziej w Tobie lubiła. Ograniczaj zachowania, które powodowały kłótnie. Zadbaj o regularny kontakt. Spraw, by nie zapomniała o Tobie, ale jednocześnie nie osaczaj. Bądź delikatny. Jeśli i w niej zaszły pozytywne zmiany- zauważ je, doceniaj. Może znajdziecie nowe wspólne hobby, które jeszcze bardziej zbliży Was do siebie?

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.