Jak zdobyć darmowy internet Aero2

Obecnie w zasięgu bezpłatnego internetu Aero2 znajduje się większość Polski. Wystarczy posiadać kartę SIM, którą należy włożyć do wybranego urządzenia mobilnego, aby móc korzystać z darmowego internetu.

Jak zamówić Aero2

Darmowy Internet Aero2 można zamówić bezpośrednio na stronie operatora, wypełniając formularz zamówienia. Po jego wypełnieniu otrzymuje się maila z linkiem aktywacyjnym. Następnie należy dokonać opłaty w wysokości 20 zł (depozyt za korzystanie z karty) oraz opłacić koszty wysyłki karty (7 zł). Wszystkie niezbędne dokumenty, konieczne do uruchomienia usługi, należy podpisać i odesłać na adres operatora, przy czym można przesłać skany dokumentów mailem. W następnym kroku wysłana będzie karta SIM Aero2. O jej wysyłce zamawiający jest informowany mailowo. Wysyłka z zamówioną kartą SIM jest wysyłana listową przesyłką poleconą w ciągu 7 dni roboczych licząc od dnia otrzymania kompletu wypełnionych dokumentów.

Jak uruchomić Aero2

Po otrzymaniu przesyłki wystarczy włożyć kartę SIM do urządzenia mobilnego, aby cieszyć się darmowym Internetem. W wersji bezpłatnej co 60 minut należy wprowadzać kod CAPTCHA, aby zalogować się do usługi, choć istnieje możliwość ręcznego ustawienia automatycznego logowania po określonym czasie. Szybkość transferu danych w wersji bezpłatnej może sięgać 512 Kb/s. Jednocześnie operator umożliwia skorzystanie ze specjalnych płatnych pakietów, które oferują większy transfer danych oraz nie wymagają wprowadzania regularnie kodu CAPTCHA. Aktualnie można skorzystać z jednego z trzech pakietów, udostępnianych na 30 dni. Pakiety kosztują od 2 do 30 zł.

Karta SIM Aero2 także w modemach

Choć większość użytkowników korzysta z darmowego Internetu Aero2 w urządzeniach mobilnych, to karty SIM mogą być wykorzystywane także w modemach. Przed zakupem modemu warto sprawdzić wymagania operatora co do obsługiwanych przez modem pasm transmisji danych: w technologii HSPA+ jest to 900 MHz, dla technologii LTE – 2500MHz. Modem powinien również umożliwiać ściąganie danych z prędkością co najmniej 14 Mbit/s. Na stronie operatora dostępna jest lista modemów, które współpracują z kartami SIM Aero2. Można zamiast modemu wykorzystać stary smartfon i podłączyć go do komputera, aby zapewnić sobie darmowy Internet Aero2.

Nie wszystkim odpowiada prędkość transferu danych, jaką oferuje Aero2 w bezpłatnej wersji. Warto również pamiętać, że opłata w wysokości 20 zł jest depozytem za posiadanie karty SIM, co oznacza, że przy zwrocie karty operator zwróci klientowi wpłacony depozyt.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, kartę można zamówić tutaj – https://aero2.pl/

———–
Zdjęcie: pixabay.com/pexels
CC-License: CC0

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.