karta sim aero
Komputery i internet

Jak zdobyć darmowy internet Aero2

Obecnie w zasięgu bezpłatnego internetu Aero2 znajduje się większość Polski. Wystarczy posiadać kartę SIM, którą należy włożyć do wybranego urządzenia mobilnego, aby móc korzystać z darmowego internetu.

Jak zamówić Aero2

Darmowy Internet Aero2 można zamówić bezpośrednio na stronie operatora, wypełniając formularz zamówienia. Po jego wypełnieniu otrzymuje się maila z linkiem aktywacyjnym. Następnie należy dokonać opłaty w wysokości 20 zł (depozyt za korzystanie z karty) oraz opłacić koszty wysyłki karty (7 zł). Wszystkie niezbędne dokumenty, konieczne do uruchomienia usługi, należy podpisać i odesłać na adres operatora, przy czym można przesłać skany dokumentów mailem. W następnym kroku wysłana będzie karta SIM Aero2. O jej wysyłce zamawiający jest informowany mailowo. Wysyłka z zamówioną kartą SIM jest wysyłana listową przesyłką poleconą w ciągu 7 dni roboczych licząc od dnia otrzymania kompletu wypełnionych dokumentów.

Jak uruchomić Aero2

Po otrzymaniu przesyłki wystarczy włożyć kartę SIM do urządzenia mobilnego, aby cieszyć się darmowym Internetem. W wersji bezpłatnej co 60 minut należy wprowadzać kod CAPTCHA, aby zalogować się do usługi, choć istnieje możliwość ręcznego ustawienia automatycznego logowania po określonym czasie. Szybkość transferu danych w wersji bezpłatnej może sięgać 512 Kb/s. Jednocześnie operator umożliwia skorzystanie ze specjalnych płatnych pakietów, które oferują większy transfer danych oraz nie wymagają wprowadzania regularnie kodu CAPTCHA. Aktualnie można skorzystać z jednego z trzech pakietów, udostępnianych na 30 dni. Pakiety kosztują od 2 do 30 zł.

Karta SIM Aero2 także w modemach

Choć większość użytkowników korzysta z darmowego Internetu Aero2 w urządzeniach mobilnych, to karty SIM mogą być wykorzystywane także w modemach. Przed zakupem modemu warto sprawdzić wymagania operatora co do obsługiwanych przez modem pasm transmisji danych: w technologii HSPA+ jest to 900 MHz, dla technologii LTE – 2500MHz. Modem powinien również umożliwiać ściąganie danych z prędkością co najmniej 14 Mbit/s. Na stronie operatora dostępna jest lista modemów, które współpracują z kartami SIM Aero2. Można zamiast modemu wykorzystać stary smartfon i podłączyć go do komputera, aby zapewnić sobie darmowy Internet Aero2.

Nie wszystkim odpowiada prędkość transferu danych, jaką oferuje Aero2 w bezpłatnej wersji. Warto również pamiętać, że opłata w wysokości 20 zł jest depozytem za posiadanie karty SIM, co oznacza, że przy zwrocie karty operator zwróci klientowi wpłacony depozyt.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, kartę można zamówić tutaj – https://aero2.pl/

———–
Zdjęcie: pixabay.com/pexels
CC-License: CC0

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij