Blix: sposoby na tanie zakupy

Polacy są coraz bardziej świadomi swoich preferencji zakupowych. Korzystają z nowoczesnych technologii, umożliwiających im robienie zakupów w rozsądnych cenach. Dobrym pomysłem, pozwalającym robić oszczędne zakupy jest wykorzystanie aplikacji mobilnej za pomocą smartfona. Aktualnie, w kategorii tej największym powodzeniem cieszy się aplikacja Blix.

Taniej niż zwykle

Na stronie www blix.pl znaleźć można informacje odnośnie tego, jak działa wspomniana aplikacja. Jest ona prosta w obsłudze, szybka i przejrzysta. Nie ma problemów z jej obsługą. Dedykowana jest dla telefonów z systemem Android. Korzystając z Blixa otrzymuje się dostęp do oferty handlowej wszystkich, dostępnych w Polsce większych sieci handlowych. Wystarczy wymienić marki takie jak: Lidl, Tesco, Castorama, Netto, czy Alma.

Jak się okazuje, Blix to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale i czasu. Kiedy użytkownik zainstaluje wspomnianą aplikację to nie musi więcej korzystać ze stron internetowych poszczególnych sklepów. W jednym miejscu zgromadzone będą wszystkie oferty.
Jako, że Blix poszerza stale zakres świadczeń – znaleźć można w tej aplikacji nie tylko sklepy spożywcze, ale też i z innych branż. Na przykład, odzieżowe lub meblowe.
Program udostępnia alfabetyczną liczbę sklepów, co także ułatwia wyszukiwanie.
Black Red White? Burger King? RTV Euro AGD? Jysk? Drogerie Natura?
Jeśli potrzebujemy coś ze wskazanego sklepu, to bardzo szybko zobaczymy, co w danej chwili marka ma do zaoferowania klientom, bądź co w najbliższym czasie będzie opłacalne.

Dodatkowe, przydatne funkcje

Blix jest aplikacją, która wśród innych, konkurencyjnych może poszczycić się wieloma, przydatnymi funkcjami. Dlatego, obsługa tej mobilnej aplikacji jest wręcz intuicyjna. Możliwość wyszukania oferty na konkretny produkt jest korzystnym rozwiązaniem konsumenckim. Wystarczy kliknąć w ikonę lupy w pasku akcji i dobrać kategorię produktu, jaki w danej chwili nas interesuje. Wówczas, widzimy listę sklepów oferującą dane towary wraz z konkretnymi stronami z gazetek. Można też zapisać zakładkę
i włączyć ją, kiedy nie będziemy mieć połączenia z Internetem. Natomiast, na co dzień wystarczy jedynie tryb online w telefonie, by móc przeglądać bieżące oferty i promocje.

Blix to aplikacja, na którą decyduje się coraz więcej konsumentów.
Cenią ją za funkcjonalność i prostą obsługę. Możliwość przejrzenia wielu ofert w jednym miejscu jest atrakcyjna i pozwala zaoszczędzić, jak się okazuje, nie tylko pieniądze, ale i czas. A to w dzisiejszych realiach liczy się szczególnie.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.