Hobby i rozrywka

Jak prezent, to tylko spersonalizowany!

Niektórzy kochają sprawiać je innym bez powodu, niektórzy wcale ich nie lubią, a jeszcze inni nie lubią dostawać ich nieoczekiwanie. Niektórzy sądzą, że te najlepsze są prosto od serca, niektórzy doceniają wkład własny, a niektórzy dużą rolę przykładają do ceny. Mowa o prezentach, które pomimo tego czy się ich spodziewamy czy nie, albo czy są wykonane ręcznie czy kupione za dużą kwotę, zawsze sprawią uśmiech na twarzy.

 

Każdy z nas pamięta roześmianą buzię kogoś bliskiego, komu wręczyliśmy własnoręcznie wykonaną laurkę oraz nasze zadowolenie, że mogliśmy kogoś uszczęśliwić. Jest wiele okazji, by móc czuć się wyjątkowo i to nie za sprawą drogich prezentów, które sami dostaliśmy, lecz uczucia, że uczyniliśmy czyjś dzień lepszym.

 

Aby kogoś uszczęśliwić warto jest postarać się i znaleźć coś co daną osobę zadowoli. Każdy człowiek inaczej patrzy na świat więc każdemu też co innego sprawia radość i zadowolenie. Czasami trudno jest wybrać prezent nawet dla kogoś kto wydaje nam się bardzo bliski. Wtedy przeszukujemy wszystkie strony internetowe z prezentami, by wybrać coś naprawdę oryginalnego.

 

W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się spersonalizowane prezenty, które po pierwsze ułatwiają nam wybór – ponieważ dostajemy gotowe produkty i gotowe pomysły, a po drugie pozwalają dodać coś od siebie – oryginalny napis, zdjęcie czy grafikę. Oklepane filiżanki, kubki, ramki na zdjęcie, skarbonki, magnesy przestają być oklepane poprzez dodanie elementu, który pozwoli obdarowanej osobie skojarzyć prezent tylko z nami. W takiej sytuacji nawet poduszka okaże się być trafionym w punkt podarunkiem, za sprawą wspólnego zdjęcia czy przyjemnego słowa na zakończenie każdego dnia.

 

Najlepsze w dawaniu prezentów jest moment, kiedy widzimy zadowolenie na twarzy bliskiej, obdarowywanej przez nas osoby. Musimy jednak pamiętać o tym, by nie popełnić żadnego faux pas i nie podarować komuś czegoś, co mogłoby urazić jego uczucia. Podsumowując więc – niespodziewane prezenty, dawane bez żadnej okazji są doskonałym motywem, kiedy chcemy pokazać komuś, jak wiele dla nas znaczy. Należy jednak pamiętać o tym, by nie wprawić takim gestem kogoś w dyskomfort poprzez znacznie zawyżoną wartość takiego prezentu, co mogłoby wymusić na danej osobie poczucie przymusu “odwzajemnienia”. Drobny podarunek, spersonalizowany prezent to klucz do tego, by przywołać szczery uśmiech i wzbudzić uczucie docenienia u naszych bliskich.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij