Jak prezent, to tylko spersonalizowany!

Niektórzy kochają sprawiać je innym bez powodu, niektórzy wcale ich nie lubią, a jeszcze inni nie lubią dostawać ich nieoczekiwanie. Niektórzy sądzą, że te najlepsze są prosto od serca, niektórzy doceniają wkład własny, a niektórzy dużą rolę przykładają do ceny. Mowa o prezentach, które pomimo tego czy się ich spodziewamy czy nie, albo czy są wykonane ręcznie czy kupione za dużą kwotę, zawsze sprawią uśmiech na twarzy.

 

Każdy z nas pamięta roześmianą buzię kogoś bliskiego, komu wręczyliśmy własnoręcznie wykonaną laurkę oraz nasze zadowolenie, że mogliśmy kogoś uszczęśliwić. Jest wiele okazji, by móc czuć się wyjątkowo i to nie za sprawą drogich prezentów, które sami dostaliśmy, lecz uczucia, że uczyniliśmy czyjś dzień lepszym.

 

Aby kogoś uszczęśliwić warto jest postarać się i znaleźć coś co daną osobę zadowoli. Każdy człowiek inaczej patrzy na świat więc każdemu też co innego sprawia radość i zadowolenie. Czasami trudno jest wybrać prezent nawet dla kogoś kto wydaje nam się bardzo bliski. Wtedy przeszukujemy wszystkie strony internetowe z prezentami, by wybrać coś naprawdę oryginalnego.

 

W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się spersonalizowane prezenty, które po pierwsze ułatwiają nam wybór – ponieważ dostajemy gotowe produkty i gotowe pomysły, a po drugie pozwalają dodać coś od siebie – oryginalny napis, zdjęcie czy grafikę. Oklepane filiżanki, kubki, ramki na zdjęcie, skarbonki, magnesy przestają być oklepane poprzez dodanie elementu, który pozwoli obdarowanej osobie skojarzyć prezent tylko z nami. W takiej sytuacji nawet poduszka okaże się być trafionym w punkt podarunkiem, za sprawą wspólnego zdjęcia czy przyjemnego słowa na zakończenie każdego dnia.

 

Najlepsze w dawaniu prezentów jest moment, kiedy widzimy zadowolenie na twarzy bliskiej, obdarowywanej przez nas osoby. Musimy jednak pamiętać o tym, by nie popełnić żadnego faux pas i nie podarować komuś czegoś, co mogłoby urazić jego uczucia. Podsumowując więc – niespodziewane prezenty, dawane bez żadnej okazji są doskonałym motywem, kiedy chcemy pokazać komuś, jak wiele dla nas znaczy. Należy jednak pamiętać o tym, by nie wprawić takim gestem kogoś w dyskomfort poprzez znacznie zawyżoną wartość takiego prezentu, co mogłoby wymusić na danej osobie poczucie przymusu “odwzajemnienia”. Drobny podarunek, spersonalizowany prezent to klucz do tego, by przywołać szczery uśmiech i wzbudzić uczucie docenienia u naszych bliskich.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.