Zbiorcze studzienki odwadniające KRASO® Wodoszczelne przejścia instalacyjne KRASO®

Zbiorcze studzienki odwadniające KRASO® służą do odprowadzania wody z kanałów odwadniających. Studzienki zbiorcze wyposażone są w osadnik do wychwytywania zanieczyszczeń, który może zatkać rury kanalizacyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo następujące rozwiązania na wodoszczelne przejścia instalacyjne:

Zbiorcze studzienki odwadniające KRASO®– betonowe

To gotowe elementy, które nie wymagają szalunków na placu budowy, dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze. Zbiorcze studzienki odwadniające KRASO® zrobione są z betonu wodoszczelnego, ściany zbrojone są grubości 12 cm. Zbiorcza studzienka odwadniająca KRASO®-betonowa może być wykonana zgodnie z wymaganiami klienta. Dostępna jest również studzienka rewizyjna KRASO®– betonowa z otworem do czyszczenia, z pojedynczym zabezpieczeniem przed przepływem zwrotnym bez fekaliów, podwójnym zabezpieczeniem przed przepływem zwrotnym dla ścieków bez fekaliów i awaryjnym odcięciem dla wody bez fekaliów.

Zbiorcza studzienka odwadniająca KRASO® Poly – KG 2000

To bezściekowe kompletne rozwiązanie dla budynków nowych i modernizowanych.Zbiorcza studzienka odwadniająca KRASO® Poly – KG 2000 na całym obwodzie, z wodoszczelną, zgrzewaną termicznie czterożebrową uszczelką KRASO® eliminuje ryzyko ucieczki wody przez połączenie z płytą podstawy. Do zbiorczej studzienki odwadniającej KRASO® Poly – KG 2000 dostępne są różne osłony ochronne o różnych klasach obciążenia.

Zbiorcza studzienka odwadniająca KRASO® typ Q – kwadratowa

To konstrukcja lekka do zbierania ścieków z tworzyw sztucznych. Zbiorcza studzienka odwadniająca KRASO® typ Q – kwadratowa jest niepodatna na wiele zasad i kwasów. Niska waga oznacza niskie koszty transportu i brak dźwigu do montażu. W wersji KG 2000 dostępna jest również zbiorcza studzienka odwadniająca KRASO® typ Q z okrągłym, wodoszczelnym i zgrzewanym termicznie czterożebrowym złączem KRASO®. Zbiorcza studzienka odwadniająca KRASO® typ Q dostępna jest z zabezpieczeniem przed przepływem zwrotnym przed ściekami zawierającymi fekalia oraz w wersji z izolacją termiczną.

Do zbiorczych studzienek odwadniających KRASO® osłony zrobione są z ocynkowanej płyty. Pokrywy do studzienek zbiorczych KRASO® przeznaczone są do przenoszenia obciążeń powodowanych przez: ruch pieszy, pojazdy do 5t z naciskiem na koło do 1,25t, pojazdy o masie do 15t i nacisku na koło do 3, 75t. Dostępna jest również osłona betonowa i osłona z siatki.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.