Zakup i sprzedaż beczek whisky z pomocą brokera

Wielu fanów whisky marzy o posiadaniu swojej własnej beczki wykwintnego trunku. Ale obecnie nie tylko koneserzy szukają możliwości zakupu beczek whisky – stało się to również celem inwestorów. Inwestowanie w whisky staje się coraz bardziej popularne i wielu inwestorów zastanawia się, gdzie można kupić inwestycyjną beczkę whisky za rozsądną cenę. Niektóre szkockie destylarnie umożliwiają bezpośredni zakup beczek, ale najlepszy zwrot z inwestycji zapewniają beczki niedostępne w powszechnym obrocie. Aby kupić beczkę whisky jako inwestycję, warto skorzystać z usług brokera, takiego jak Stilnovisti.

Gdzie kupić beczkę whisky?

W ciągu 14 lat pracy w branży whisky zbudowaliśmy silne relacje z najbardziej znanymi i cenionymi szkockimi gorzelniami. Nasze doświadczenie gwarantuje, że możemy zaoferować klientom dostęp do najlepszej jakości beczek szkockiej whisky. Stilnovisti butelkowało trunki z beczek napełnianych od 1964 do 2014 roku. Oferujemy beczki z wszystkich regionów Szkocji – niezależnie od tego, czy szukasz beczki whisky z destylarni The Glenlivet, Macallan, Bunnahabhain lub jakiejkolwiek innej, zapewnimy staranną selekcję beczek z wybranej gorzelni. Komitet Inwestycyjny dopilnuje, aby wybrane beczki zawierały trunki nie tylko wyjątkowej jakości, ale również o wysokim potencjale inwestycyjnym

Popyt na inwestycje w beczki whisky rośnie globalnie, podczas gdy ich zapasy są bardzo ograniczone. Najlepsze beczki często sprzedają się, zanim dotrą na publiczny rynek.

Usługi brokera whisky, takiego jak Stilnovisti, pomogą również znaleźć najlepszego nabywcę beczki podczas zakończenia inwestycji. Współpracujemy z siecią kupujących z całego świata, dzięki czemu możemy znaleźć dla beczek naszych klientów najbardziej odpowiednich nabywców. Obserwujemy duże zapotrzebowanie na beczki, szczególnie w Azji, gdzie whisky single malt są obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych aktywów alternatywnych i symbolem wysokiego statusu społecznego.

Jak sprzedać beczkę whisky?

Dzięki silnym relacjom z destylarniami, domami maklerskimi i prywatnymi kolekcjonerami możemy zorganizować zakup i sprzedaż beczek naszych klientów, osiągając najlepsze możliwe ceny. Oferujemy wsparcie na każdym etapie procesu. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z transferem i upewnimy się, że jesteś dobrze poinformowany na każdym etapie inwestycji w beczki whisky.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.