Papierowe tacki jednorazowe

Papierowe tacki jednorazowe są chętnie wybierane przez klientów indywidualnych na użytek własny, przez punkty gastronomiczne oraz firmy organizujące różnego rodzaju eventy. Postaw na to ekologiczne rozwiązanie i ciesz się małymi kosztami.

Tacki papierowe jednorazowe do posiłków na wynos

Prowadząc punkty gastronomiczne na świeżym powietrzu lub mając restauracje, która oferuje dania na wynos musisz zadbać o to, by kupione przez Twojego klienta jedzenie mogło zostać bezpiecznie przetransportowane.

Tacki papierowe powstają z grubszej warstwy papieru, która jest wzmacniana by mogła przetrwać wysokie temperatury, tłuszcz oraz kontakt z wilgocią. Stabilny materiał sprawia, że doskonale sprawdzą się jako podkładka na wydawane w lokalu gastronomicznym ciepłe posiłki np. są idealne do serwowania frytek, pierogów czy kiełbaski z grilla. Gruby papier nie przepuszcza oraz tworzy skuteczną barierę przed wyciekania sosów lub tłuszczu.

W zależności od potrzeby możesz wybrać płaskie tacki papierowe lub zaginające się w kształt miseczki.

Ekologiczne rozwiązania na Twoim evencie

Jednorazowe tacki powstałe z ekologicznych materiałów to doskonały pomysł na zaopatrzenie imprez masowych. Dzięki temu nie tylko dbasz o środowisko naturalne poprzez nie generowanie większej ilości plastikowych śmieci, ale również wybierasz ekonomiczne rozwiązanie.

Tacki jednorazowe są poręczne, z łatwością można się z nimi przemieszczać zarówno w budynku jak i na zewnątrz. Goście wydarzenia będą mogli swobodnie brać je ze sobą i cieszyć się zaserwowanym posiłkiem.

Produkt jest bezpieczny w kontakcie z żywnością. Neutralność papieru nie wpływa na smak posiłków. Co więcej, ten naturalny materiał jest całkowicie zdrowy dla człowieka, pod wpływem wody lub temperatury nie wprowadza szkodliwych substancji do pożywienia.

Zaletą produktu jest łatwość utylizacji. Papier tacek nie rwie się łatwo i nie zaśmieca otoczenia.

Tacki papierowe to produkty na każdą kieszeń, które wymagają niewielkiej inwestycji pieniężnej przy dużych zaletach praktycznych.

Tacki tekturowe ozdobne

Tacki są produktem, który może zostać dowolnie zaprojektowany, dzięki temu otrzymujemy szeroki zestaw różnych modeli dostępny w ofertach sklepów.

Papierowe podkładki mogą występować każdej szacie graficznej, zarówno jednostajnych kolorach jak i całych projektów, które zawierają np. logo firmy organizującej event.

To tanie, ekologiczne uzupełnienie każdej imprezy może być estetycznym elementem, który podkreśli doskonale przygotowany poczęstunek. Odcienie oraz zdobienia bez problemu dostosujesz do reszty aranżacji tworząc w ten sposób spójną całość.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.