Jak wybrać dmuchaną atrakcję na event?

Przygotowanie wyjątkowej imprezy potrafi być stresującym zadaniem. Czym więc się kierować wyszukując idealną dmuchaną atrakcję na swoja imprezę? Wiekiem uczestników? Ilością uczestników? Dostępnym miejscem? To wszystko są bardzo dobre pytania. W końcu wynajmujesz atrakcję w jednym celu – sprawienia jak największej radości uczestnikom zabawy. I to jest równie ważne jak Twój budżet czy miejsce. Zawsze możesz skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy zajmującej się wynajmem dmuchańców. Jeżeli jednak chcesz zorganizować coś na własną rękę to czytaj dalej – mamy kilka porad

Na co zwrócić uwagę wynajmując dmuchańca?

Jak wybrać idealną atrakcję dla siebie? Zjeżdżalnia, zamek do skakania czy coś nowatorskiego? Dzisiaj spróbujemy pomóc Ci z tym problemem!

W pierwszej kolejności musimy ustalić ile będzie osób.

Od tego zacznijmy całą przygodę z przygotowaniem imprezy. Od tego zależy liczba dmuchanych atrakcji oraz ich charakter. Impreza urodzinowa w ogródku to zazwyczaj 10-20 dzieciaków. Większy festyn na stadionie, w szkole lub w innym miejscu publicznym to często powyżej 100 osób. W zależności od rodzaju imprezy możesz przygotować dmuchańca dokładnie skrojonego pod jej charakter (np. Foot Dart dla młodych piłkarzy) albo wybrać atrakcję, która trafi w gusta szerszej publiki ( stąd popularność dmuchanych zjeżdżalnia i zamków do skakania).

Jaki jest wiek uczestników Twojej zabawy

Jeżeli planujesz imprezę dla najmłodszych uczestników raczej nie nastawiaj się na gigantyczne atrakcje. 6 metrowa zjeżdżalnia wygląda imponująco i w ogóle ale może odstraszyć najmłodszych uczestników zabawy. Tak samo Foot Dart czy Laser Tag – nie ważne jak bardzo kochają piłkę nożną czy counter strike’a, niektóre atrakcje mogą być za duże i za ciężkie.

Jakie więc atrakcje na imprezę dla najmłodszych? Zawsze dobrym pomysłem jest zjeżdżalnia, najlepiej – coś mniejszego. I najlepiej w tematyce, którą lubią najbardziej Taka Kraina Lodu to zawsze dobry pomysł.

Twój budżet

Najważniejsza kwestia – kasa! Dmuchane zamki i inne dmuchańce są super, ale… też trochę kosztują. W zależności od tego gdzie organizujesz zabawę, mogą jeszcze dojść koszty dojazdu (różne firmy stosują różne przeliczniki, więc upewnij się zawczasu ile będzie Cię kosztować dowóz Twojej idealnej atrakcji). Jeżeli więc masz ograniczony budżet i szukasz pomysłu dla dużej ilości osób wybierz atrakcję, która pozwala w jak najmniejszym czasie skorzystać jak najwięcej ilości osób, np. Bubble Football, mniejszy Dmuchany Tor Przeszkód albo mini plac zabaw dla najmłodszych.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.