Sale konferencyjne w Polsce Centralnej – najlepsze miejsce na konferencję?

Organizujesz konferencje w Polsce centralnej? Sprawdź, jakie sale konferencyjne w tej części kraju są do Twojej dyspozycji! Polska centralna, a więc okolice Warszawy i Łodzi, to doskonałe miejsce, jeśli idzie o organizację konferencji. Wpływa na to m.in. ilość funkcjonujących tutaj obiektów posiadających sale konferencyjne, a także lokalizacja – w pobliżu dwóch dużych miast, w których znajdują się porty lotnicze, dworce kolejowe oraz rozwinięta infrastruktura drogowa. Wiele firm, które mają swoje siedziby w Warszawie lub Łodzi, organizując event biznesowy, wybiera właśnie swoją najbliższą okolicę. Sprawdźmy, jaka jest oferta sal konferencyjnych w tej części Polski.

 Sale konferencyjne w Warszawie

W Warszawie znajduje się ponad 400 sal konferencyjnych – jest zatem z czego wybierać. Duża część z nich to sale konferencyjne w hotelach specjalizujących się w obsłudze wydarzeń biznesowych. Są wśród nich obiekty pięciogwiazdkowe – przygotowane na przyjęcie gości VIP lub dużych grup konferencyjnych.

Są też tutaj liczne obiekty oferujące kameralne sale konferencyjne dla grup kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu osób. Atutem obiektów zlokalizowanych w Warszawie jest ilość atrakcji, jakie oferuje ta metropolia.

Flagowe obiekty konferencyjne w stolicy to Courtyard Marriott Warsaw Airport, Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre czy Centrum Konferencyjne Golden Floor Plaza Warszawa.

Sale konferencyjne – województwo mazowieckie

Osoby, które chcą znaleźć sale konferencyjne zlokalizowane poza Warszawą, ale wciąż w jej bliskim położeniu, znajdą odpowiednie obiekty na terenie województwa mazowieckiego, pomóc w tym może portal www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/. W tym regionie działa łącznie ponad 1000 obiektów konferencyjnych.

Województwo mazowieckie słynie równocześnie z zielonych terenów i obszarów nadrzecznych. Sale konferencyjne znajdziemy w centrach konferencyjnych czy hotelach w mniejszych miastach, ale też w obiektach położonych na łonie przyrody lub w  odrestaurowanych pałacach.

Popularne wśród organizatorów obiekty w województwie mazowieckim to np. Hotel Warszawianka, Hotel Narvil, Pałac Żelechów SPA & Wellness czy Hotel Pałac Alexandrinum.

Sale konferencyjne w Łodzi

Łódź to prężnie rozwijające się miasto, także pod kątem obiektów posiadających zaplecze konferencyjne. Jest ich w tym mieście ponad 100. Znajdziemy tu zarówno hotele konferencyjne dla dużych grup, jak i mniejsze obiekty (a w nich sale dla grup od kilku do kilkudziesięciu osób), jak i centra konferencyjne. Znaleźć tu można także ciekawe przestrzenie poindustrialne, takie jak EC1 czy Manufaktura Convention, w których również organizowane są konferencje i inne eventy biznesowe.

Cieszące się szczególnym zainteresowaniem sale konferencyjne w Łodzi to te w obiektach: Andels by Vienna, Centrum Konferencyjno – Wystawiennicze MTŁ, Expo Łódź czy DoubleTree by Hilton Łódź.

 

Sale konferencyjne – województwo łódzkie

W województwie łódzkim łącznie działa około 160 obiektów konferencyjnych. Znamienitą część z nich zajmują łódzkie hotele i ośrodki konferencyjne, jednak oferta obiektów znajdujących się poza Łodzią również jest bardzo ciekawa i zróżnicowana. Na uwagę zasługuje także moc atrakcji turystycznych województwa łódzkiego – wśród nich Nieborów, Arkadia, Łowicz czy Jezioro Sulejowskie.

Wśród obiektów, które cieszą się wyjątkową popularnością, są m.in.: Inwest Smardzewice, Best  Western Plus Hotel Podklasztorze, Hotel Mościcki Resort&Conference, czy Hotel Uniejów ecoactive&spa.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.