Edukacja i rozwój

Sale konferencyjne w Polsce Centralnej – najlepsze miejsce na konferencję?

Organizujesz konferencje w Polsce centralnej? Sprawdź, jakie sale konferencyjne w tej części kraju są do Twojej dyspozycji!

Polska centralna, a więc okolice Warszawy i Łodzi, to doskonałe miejsce, jeśli idzie o organizację konferencji. Wpływa na to m.in. ilość funkcjonujących tutaj obiektów posiadających sale konferencyjne, a także lokalizacja – w pobliżu dwóch dużych miast, w których znajdują się porty lotnicze, dworce kolejowe oraz rozwinięta infrastruktura drogowa. Wiele firm, które mają swoje siedziby w Warszawie lub Łodzi, organizując event biznesowy, wybiera właśnie swoją najbliższą okolicę. Sprawdźmy, jaka jest oferta sal konferencyjnych w tej części Polski.

 

Sale konferencyjne w Warszawie

W Warszawie znajduje się ponad 400 sal konferencyjnych – jest zatem z czego wybierać. Duża część z nich to sale konferencyjne w hotelach specjalizujących się w obsłudze wydarzeń biznesowych. Są wśród nich obiekty pięciogwiazdkowe – przygotowane na przyjęcie gości VIP lub dużych grup konferencyjnych.

Są też tutaj liczne obiekty oferujące kameralne sale konferencyjne dla grup kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu osób. Atutem obiektów zlokalizowanych w Warszawie jest ilość atrakcji, jakie oferuje ta metropolia.

Flagowe obiekty konferencyjne w stolicy to Courtyard Marriott Warsaw Airport, Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre czy Centrum Konferencyjne Golden Floor Plaza Warszawa.

Sale konferencyjne – województwo mazowieckie

Osoby, które chcą znaleźć sale konferencyjne zlokalizowane poza Warszawą, ale wciąż w jej bliskim położeniu, znajdą odpowiednie obiekty na terenie województwa mazowieckiego, pomóc w tym może portal www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/. W tym regionie działa łącznie ponad 1000 obiektów konferencyjnych.

Województwo mazowieckie słynie równocześnie z zielonych terenów i obszarów nadrzecznych. Sale konferencyjne znajdziemy w centrach konferencyjnych czy hotelach w mniejszych miastach, ale też w obiektach położonych na łonie przyrody lub w  odrestaurowanych pałacach.

Popularne wśród organizatorów obiekty w województwie mazowieckim to np. Hotel Warszawianka, Hotel Narvil, Pałac Żelechów SPA & Wellness czy Hotel Pałac Alexandrinum.

Sale konferencyjne w Łodzi

Łódź to prężnie rozwijające się miasto, także pod kątem obiektów posiadających zaplecze konferencyjne. Jest ich w tym mieście ponad 100. Znajdziemy tu zarówno hotele konferencyjne dla dużych grup, jak i mniejsze obiekty (a w nich sale dla grup od kilku do kilkudziesięciu osób), jak i centra konferencyjne. Znaleźć tu można także ciekawe przestrzenie poindustrialne, takie jak EC1 czy Manufaktura Convention, w których również organizowane są konferencje i inne eventy biznesowe.

Cieszące się szczególnym zainteresowaniem sale konferencyjne w Łodzi to te w obiektach: Andels by Vienna, Centrum Konferencyjno – Wystawiennicze MTŁ, Expo Łódź czy DoubleTree by Hilton Łódź.

 

Sale konferencyjne w Polsce Centralnej 2

 

Sale konferencyjne – województwo łódzkie

W województwie łódzkim łącznie działa około 160 obiektów konferencyjnych. Znamienitą część z nich zajmują łódzkie hotele i ośrodki konferencyjne, jednak oferta obiektów znajdujących się poza Łodzią również jest bardzo ciekawa i zróżnicowana. Na uwagę zasługuje także moc atrakcji turystycznych województwa łódzkiego – wśród nich Nieborów, Arkadia, Łowicz czy Jezioro Sulejowskie.

Wśród obiektów, które cieszą się wyjątkową popularnością, są m.in.: Inwest Smardzewice, Best  Western Plus Hotel Podklasztorze, Hotel Mościcki Resort&Conference, czy Hotel Uniejów ecoactive&spa.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij