Tantryczne uzdrawianie w Świątyni Tantry

W dzisiejszym świecie żyjemy w pędzie. Gonimy za wieloma rzeczami, staramy się złapać króliczka. Rywalizujemy, przekraczamy granice, czasem lub często kosztem innych. Ten pęd i gonitwa jest często jak karuzela. Niby się poruszamy, niby jesteśmy na fali i w pełnym ruchu, ale jednak nadal stoimy w miejscu. Owszem, udaje się nie raz osiągnąć różne rzeczy, przeskoczyć coś i coś osiągnąć, ale często jakim kosztem? Jeśli coś już osiągniemy tym pędem, to szukamy kolejnego celu i znów gnamy i gnamy, czasem zakładając maskę zakrywającą nasz ból, strach, rozterki, wypinając klatę, prężąc muskuły, gnamy przed siebie, nie widząc nic dookoła, nie zwracając uwagi na rzeczy proste i piękne, na otaczający nas świat. To rodzi problemy. W końcu ten pęd zaczyna nas wykańczać, zaczynamy tracić siły i odbija się to na naszym zdrowiu fizycznym albo psychicznym, lub na obu razem.

Może warto zatrzymać się, może warto zakończyć ten pęd który zasłania to, co ważne w życiu, co istotne i to, na co warto zwrócić uwagę i czemu się poświęcić. Warto przystanąć i spojrzeć na swoje życie, na piękno dookoła, na miłość i otaczający nas świat, czerpać z niego moc i siłę, cieszyć się zdrowiem póki ono jest i dziękować za każdy przeżyty dzień. Jeśli jeszcze nie zatraciliśmy się w pędzie, to możemy przyhamować i spróbować zmienić swój sposób na życie. Jeżeli jednak jak rozpędzony pociąg bez maszynisty nie jesteśmy w stanie zatrzymać się i czujemy się zmęczeni, wykończeni tym ciągłym pędem do kariery, zarabiania, prześcigania się w pracy i czujemy, że to nas wykańcza i długo tak nie wytrzymamy i sami sobie nie poradzimy, warto skorzystać z pomocy. Pomocną dłoń, która nie tylko nas serdecznie przywita, ale także zajmie się naszym ciałem, a poprzez ciało także umysłem i emocjami, odnajdziemy w Świątyni Tantry Kala Luna Temple. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o uzdrawiających sesjach masaży tantrycznych, koniecznie odwiedź stronę Świątyni.

Prawdziwa tantra, oparta na pradawnych tradycjach i obyczajach, zaoferuje Ci prawdziwą wartość, przekaże to, co przekazywała od najstarszych czasów z pokolenia na pokolenie, oferując uzdrawianie na wielu płaszczyznach – fizycznej, duchowej, emocjonalnej, psychicznej. Możesz teraz bez przeszkód korzystać z dobrodziejstw Tantry i jej rytuałów takich jak m.in. Rytuał Serca, Rytuał Ciała, Rytuał Yoni lub Rytuał Tandava. Dotrzyj do swojego prawdziwego ja, dostrzeż w sobie to, czego do tej pory nie dostrzegałeś lub nie dostrzegałaś, co przez tyle lat pomijałeś/pomijałaś zatracając się w bezustannym pędzie materialnym nie dostrzegając tego, co głębokie, piękne i prawdziwe, ukryte jest w właśnie w Tobie. Teraz możesz to odkryć, poznać na nowo, pokochać siebie, narodzić się na nowo i jak małe dziecko czerpać na nowo i na nowo odkrywać.

Masaż energetyczny i Uzdrawianie energią

Stań się tym kim jesteś. Zrzuć maskę i powróć do źródła. Jeśli gnębią Cię negatywne odczucia, złe wspomnienia i nie możesz dostrzec piękna w sobie, a na dodatek trapią Cię negatywne przekonania o swojej seksualności i cielesności, to masaż energetyczny jest właśnie dla Ciebie. Przypomnij sobie jak to było, jak nie byłeś lub byłaś oceniana, czysta i piękna i nie rozdarta między seksem i miłością lub własnymi przekonaniami a koniecznością podążania za przekonaniami i wartościami innych lub narzuconymi Tobie przez innych. Odnajdź swoją drogę i na nią wróć, powróć do źródła. Masaż energetyczny uwolni w Tobie to, co najpiękniejsze i pokaże Ci jak możesz spojrzeć na siebie i swoje wnętrze, prowadząc do wrażliwości i siły, poprzez proces głębokiego uzdrawiania i odkrywania swej mocy, oraz słuchania swoich miejsc intymnych. Zaczniesz świadomie kierować swoją psycho-seksualną energią ciała i zrozumiesz, że Twoje intymne ciało jest Twoim największym skarbem oraz przyjacielem. W praktyce Tantry Kaulickiej wiedza o swych potrzebach intymnych jest najwyższą mądrością oraz pragnieniem duszy, jakie możemy w sobie poczuć i odnaleźć, dlatego żeby moc doświadczyć tego, czym jest prawdziwy seks tantryczny, trzeba w pełni przyjąć swoją seksualność taką, jaka jest w nas na prawdę.

Możesz obudzić swoje zmysły, korzystając z mocy rytuałów jakie oferuje Ci Tantra. Może nigdy o tym nie słyszałeś lub nie słyszałaś, może wydaje Ci się to trudne do zrozumienia, lub całkiem egzotyczne i trudne w pierwszej chwili do ogarnięcia, ale masz powodów do zmartwień, bo Mistrzyni Tantry we wszystkim Ci pomoże, objaśni, pokieruje tak, abyś poczuł się odprężony, rozluźniony. Wystarczy dobre nastawienie i chęć otrzymania tego, co zaoferuje Ci masaż tantryczny przeprowadzony rękami doświadczonej mistrzyni.

(artykuł sponsorowany)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.